פוסט פוסט בחירות

כי אי אפשר שלא להתייחס.

1. תמונת היום: קירשנדון מדווחים ממטה מפלגת העבודה, מיקי חיימוביץ' מתעניינת מה קורה שם; ירון לונדון מחזיר מבט משועמם למצלמה, ומוטי קירשנבאום מניח ראש על כתפו של לונדון כמעמיד פני ישן. כל מילה מיותרת.

2. דיווח תוצאות המדגמים בערוצים: לצד מספר המנדטים שהוענקו במדגם למפלגת ישראל ביתנו לא כתוב שם המפלגה אלא רק "ליברמן". כל מילה מיותרת.

3. למרות שקולו של יעקב אילון חזר אליו רק באופן חלקי (וסיפק שוב ושוב אתנחתא קומית), הוא הצטרף למיקי בהגשת המשדר. יונית לוי לעומת זאת, עשתה חיל לבדה (בדקות הספורות שזיפזפתי לשם).

4. הג'וב הכי שווה הערב הוא זה של שתי עלמות החן הישובות לצד פרופ' קמיל פוקס. רואים אותן בטלוויזיה הארצית, אבל הן לא צריכות לענות על שאלות מפרכות בנוגע למה יכול להיות אם וכאשר, והן בין אלו שיודעים את התוצאות לפני כולם. פנטסטי. (אגב, זה רק אני או שהן עובדות על מקבוקים?)

5. נתניהו אמר שהוא כבר מזמין את כל המפלגות הציוניות לשבת איתו בממשלה. אבל ש"ס ויהדות התורה לא היו מפלגות ציוניות בפעם האחרונה שבדקתי, והן חברות כבוד בכל קואליציה שלא תהייה. אז או שההגדרות של נתניהו, שלי ושל מפלגות החרדים לציונות שונות, או שמישהו פשוט רגיל לדבר בסיסמאות נבובות.

ואני הייתי מת לדעת למי הצביע היום אהוד אולמרט.